Välj datum för att se exakta priser
Via Roma231
Via Roma231
Via Roma231
Via Roma231
Via Roma231

Bra att veta

  • Panoramasviter med havsutsikt

    Upptäck raffinerade sviter som erbjuder hisnande panoramautsikt över havet, belägna på femte våningen i en prestigefylld byggnad.

  • Familjevänlig restaurang på plats

    Njut av varierande måltider på den familjevänliga restaurangen, som är öppen för middag, lunch, brunch och cocktails.

  • Privat bastu på rummet

    Koppla av i bekvämligheten av ditt boende med tillgång till en privat bastu, perfekt för avkoppling efter en dag av utforskning.

  • Exklusiv inredningsdesign

    Fördjupa dig i utrymmen som noggrant övervakats av en inredningsarkitekt, vilket skapar en harmonisk blandning av moderna och traditionella element.

  • Nära Cagliari järnvägsstation

    Du får bekväm tillgång till Cagliari järnvägsstation, som ligger bara 150 meter bort och ansluter dig till resten av Sardinien.

  • Specialtillverkade sardiska möbler

    Upplev miljöer där moderna tyger och material blandas med unika möbler som specialtillverkats av lokala sardiska hantverkare.

Denna sammanfattning skapades av AI och kanske inte är 100 % korrekt.

Jämför med liknande boenden

Valt boende

  • Gratis Wi-Fi
  • Parkering
  • A/C
Välj datum för att se exakta priser

Liknande boenden

    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    Se priser från 6 sidor
    från1 245 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • A/C
    Se priser från 15 sidor
    från1 093 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Parkering
    Se priser från 14 sidor
    från840 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • Husdjur tillåtna
    • A/C
    Se priser från 13 sidor
    från1 289 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • Spa
    • Parkering
    Se priser från 18 sidor
    från1 387 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • Husdjur tillåtna
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • A/C
    Se priser från 10 sidor
    från1 259 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • Husdjur tillåtna
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Husdjur tillåtna
    • A/C
    Se priser från 10 sidor
    från844 kr
    • Gratis Wi-Fi
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • Husdjur tillåtna
    Se priser från 16 sidor
    från796 kr

Pristrend

Baserat på de lägsta priserna på trivago från de 30 senaste dagarna
2 319 kr
1 160 kr
0 kr

Mån, 26.10.26

X

Tis, 27.10.26

X

Ons, 28.10.26

X

Tor, 29.10.26

X

Fre, 30.10.26

1 825 kr

Lör, 31.10.26

2 319 kr

Sön, 01.11.26

X

Mån, 02.11.26

X

Tis, 03.11.26

X

Ons, 04.11.26

X

Tor, 05.11.26

X

Fre, 06.11.26

X

Lör, 07.11.26

X

Sön, 08.11.26

X

Mån, 09.11.26

X

Tis, 10.11.26

X

Ons, 11.11.26

X

Tor, 12.11.26

X

Fre, 13.11.26

X

Lör, 14.11.26

X

Sön, 15.11.26

X

Mån, 16.11.26

X

Tis, 17.11.26

X

Ons, 18.11.26

X

Tor, 19.11.26

X

Fre, 20.11.26

X

Lör, 21.11.26

X

Sön, 22.11.26

X

Mån, 23.11.26

X

Tis, 24.11.26

X

Ons, 25.11.26

X

Tor, 26.11.26

X

Fre, 27.11.26

X

Lör, 28.11.26

X

Sön, 29.11.26

X

Mån, 30.11.26

X

Tis, 01.12.26

X

Ons, 02.12.26

X

Tor, 03.12.26

X

Fre, 04.12.26

X

Lör, 05.12.26

X

Sön, 06.12.26

X

Mån, 07.12.26

X

Tis, 08.12.26

X

Ons, 09.12.26

X

Tor, 10.12.26

X

Fre, 11.12.26

X

Lör, 12.12.26

X

Sön, 13.12.26

X

Mån, 14.12.26

X

Tis, 15.12.26

X

Ons, 16.12.26

X

Tor, 17.12.26

X

Fre, 18.12.26

X

Lör, 19.12.26

X

Sön, 20.12.26

X

Mån, 21.12.26

X

Tis, 22.12.26

X

Ons, 23.12.26

X

Tor, 24.12.26

X

Fre, 25.12.26

X

Lör, 26.12.26

X

Recensioner

8,8
Utmärkt
baserat på 308 betyg från stora 
webbplatser
  • Renlighet
    9,0
    Utmärkt
  • Läge
    8,7
    Utmärkt
  • Service
    8,9
    Utmärkt
  • Komfort
    8,7
    Utmärkt
  • Värde för pengarna
    8,3
    Väldigt bra

Toppbekvämligheter

  • Wi-Fi i lobbyn
  • Wi-Fi på rummet
  • Parkering
  • A/C
  • Restaurang

Alla bekvämligheter

Bekvämligheter på boendet

  1. Affärscenter
  2. Express in-/utcheckning
  3. Hiss
  4. Parkering
  5. Rum för icke-rökare
  6. Restaurang
  7. Tvättservice
  8. Offentligt Wi-Fi
  9. Rumsservice
  10. Tvättmaskin
  11. Tillgång till fax/modem
  12. Allergivänliga rum

Friskvård

  1. Bastu
  2. Bubbelpool

Rumsbekvämligheter

  1. Diskmaskin
  2. Dusch
  3. Strykbräda
  4. Öppningsbara fönster
  5. TV
  6. Hårtork
  7. Centralvärme
  8. Vattenkokare
  9. Luftkonditionering
  10. Betal-TV
  11. Satellit-TV
  12. Skrivbord

Hotellets egenskaper

  1. Familjevänligt
  2. HBTQ+-vänligt

Hotellets tema/typ

  1. Ekovänligt hotell

Område

Via Roma 231, 09123, Cagliari, Italien
Höjdpunkt
Nära Cagliari järnvägsstation
Du får bekväm tillgång till Cagliari järnvägsstation, som ligger bara 150 meter bort och ansluter dig till resten av Sardinien.

Avstånd till Via Roma231

Cagliari:0.6 km

Roman Amphiteatre:0.9 km

National Archaeological Museum Of Cagliari:1 km

Saint Pancras Tower:1 km

Cagliari-Elmas Airport:5.7 km

Upptäck attraktioner i närheten

Boendeinformation

Via Roma 231, 09123, Cagliari, Italien

Vanliga frågor om Via Roma231

  • Finns det ett poolområde på Via Roma231?

    Nej, Via Roma231 erbjuder inte några poolområden.

  • Är husdjur tillåtna på Via Roma231?

    Nej, Via Roma231 tillåter inte husdjur.

  • Finns det parkering tillgänglig på Via Roma231?

    Ja, Via Roma231 erbjuder Parkering för gäster.

  • När är incheckning och utcheckning på Via Roma231?

    Incheckning på Via Roma231 är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .

  • Var är Via Roma231 beläget?

    Via Roma231 ligger på Via Roma 231, 09123, Cagliari, Italien.

Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.

Bland våra populäraste Hotels i Cagliari

  • Populärt val
    Hotel Poetto
    Välj datum för att se exakta priser
  • Sardinia Domus
    Se priser från 16 sidor
    från796 kr
  • Populärt val
    Palazzo Doglio
    Välj datum för att se exakta priser
  • Caesar's Hotel
    Se priser från 13 sidor
    från1 377 kr
  • Sardegna Hotel - Suites & Restaurant
    Se priser från 20 sidor
    från1 327 kr
  • Neko Boutique Hotel
    Se priser från 11 sidor
    från1 437 kr
  • Populärt val
    Hotel Italia
    Se priser från 13 sidor
    från1 289 kr
  • Il Giardino Segreto
    Välj datum för att se exakta priser
  • Ca' Del Sol
    Välj datum för att se exakta priser

Resmål nära Via Roma231