


1 / 44
Du kan koppla av i 4 hektar av noggrant underhållna trädgårdar, som erbjuder en fridfull och pittoresk miljö för avkoppling och promenader.
Du kan unna dig ultimat avkoppling med tillgång till massage, salong, ångbastu, spa och bastu för en föryngrande upplevelse.
Du kan koppla av vid utomhuspoolen, perfekt för familjer med ett särskilt område där barnen tryggt kan njuta av vattnet.
Du kan njuta av en underhållande kväll i den livliga baren, som erbjuder regelbunden livemusik för en livlig social atmosfär.
Du får fördel av ett läge bara 7 minuters bilresa från Nadi internationella flygplats, med en kostnadsfri pendelbuss för smidiga transporter.
Du kan snabbt tillgodose alla små, sista-minuten-behov med lättillgängliga närbutiker, så du slipper ge dig ut.
Du kan hitta värme och komfort under svalare kvällar vid den inbjudande öppna spisen, som skapar en mysig atmosfär.
Detta hotell är en mångsidig urban knutpunkt, perfekt för familjer, par och affärsresenärer som söker en bekväm och komfortabel vistelse. Boendet har ett utmärkt läge bara sju minuters bilresa från Nadi internationella flygplats, vilket gör det perfekt för transit- eller före-flygning-vistelser. Gästerna kan njuta av den stora poolen, en uppfriskande och familjevänlig bekvämlighet. Personalen får konsekvent beröm för sin vänliga och tillmötesgående natur, och frukostbuffén framhålls ofta som utmärkt, med färsk frukt och lokala rätter. För en lugnare upplevelse rekommenderas gäster att be om ett rum mot trädgården.
Queens Rd, Nadi, Fiji
Queens Rd, Nadi, Fiji
Ja, Tanoa Skylodge Hotel erbjuder: 1 poolområdet.
Nej, Tanoa Skylodge Hotel tillåter inte husdjur.
Ja, Tanoa Skylodge Hotel erbjuder Parkering för gäster.
Tanoa Skylodge Hotel ligger på Queens Rd, , Nadi, Fiji.
Närliggande sevärdheter till Tanoa Skylodge Hotel inkluderar Nadi International Airport.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.