1065 Siskiyou Blvd, Ashland, 97520, USA
Välj datum för att se priser och tillgänglighet
Se priser
Palm Cottages
Palm Cottages
Palm Cottages
Palm Cottages
Palm Cottages

Recensioner

9,2
Utmärkt
baserat på 217 betyg från stora 
webbplatser
  • Renlighet
    9,1
    Utmärkt
  • Läge
    8,7
    Utmärkt
  • Service
    8,9
    Utmärkt
  • Komfort
    8,6
    Utmärkt

Toppbekvämligheter

  • Wi-Fi i lobbyn
  • Pool
  • Parkering
  • A/C

Alla bekvämligheter

Bekvämligheter på boendet

  1. Parkering
  2. Utomhuspool
  3. Handdukar till poolen/stranden
  4. Gratis Wi-Fi i allmänna utrymmen
  5. Pool
  6. Städning
  7. Wi-fi
  8. Laddare för elbil

Tillgänglighet

  1. Rullstolsanpassat

Rumsbekvämligheter

  1. Centralvärme
  2. Luftkonditionering
  3. Kabel-TV

Sportmöjligheter

  1. Golfbana
  2. Vandringsled

Område

1065 Siskiyou Blvd, Ashland, 97520, USA

Avstånd till Palm Cottages

Ashland:1.2 km

Ashland Railroad Addition Historic District:1.3 km

Lithia Park:1.6 km

Ashland Downtown Historic District:1.6 km

Allen Elizabethan Theatre:1.7 km

Angus Bowmer Theatre:1.7 km

Green Show:1.7 km

Skidmore Academy Historic District:2.3 km

South Oakdale Historic District:20.4 km

Craterian Ginger Rogers Theater:21 km

Rogue Valley International-Medford Airport:25.2 km

Klamath Falls:76.3 km

Boendeinformation

1065 Siskiyou Blvd, Ashland, 97520, USA

Vanliga frågor om Palm Cottages

  • Finns det ett poolområde på Palm Cottages?

    Ja, Palm Cottages erbjuder: 2 poolområden.

  • Är husdjur tillåtna på Palm Cottages?

    Nej, Palm Cottages tillåter inte husdjur.

  • Finns det parkering tillgänglig på Palm Cottages?

    Ja, Palm Cottages erbjuder Parkering för gäster.

  • Var är Palm Cottages beläget?

    Palm Cottages ligger på 1065 Siskiyou Blvd, 97520, Ashland, USA.

  • Vad är avbokningspolicyn för Palm Cottages?

    Avbokningspolicyn för Palm Cottages varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.

Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.

Bland våra populäraste Hotels i Ashland

  • Populärt val
    1 Stjärnor
    Hotell
    Relax Inn At Ashland
    6,7(697 betyg)
    Ashland, 3.9 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Populärt val
    4 Stjärnor
    Hotell
    Winchester Inn
    9,5Utmärkt (1 200 betyg)
    Ashland, 0.2 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Hotell
    Little House
    10Utmärkt (261 betyg)
    Ashland, 0.3 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 4 Stjärnor
    Hotell
    Country Willows inn
    9,9Utmärkt (603 betyg)
    Ashland, 3.6 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 5 Stjärnor
    Hotell
    Abigail's Bed and Breakfast Inn
    9,7Utmärkt (670 betyg)
    Ashland, 1.4 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 3 Stjärnor
    Hotell
    Bayberry Inn B&B and Oregon Wellness Retreat
    9,9Utmärkt (418 betyg)
    Ashland, 1.4 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 2 Stjärnor
    Hotell
    Ashland Commons
    8,9Utmärkt (213 betyg)
    Ashland, 0.8 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Hotell
    The Iris Inn
    /Inget betyg tillgängligt 
    Ashland, 1.2 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Hotell
    Chanticleer Inn
    /Inget betyg tillgängligt 
    Ashland, 0.2 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser

Resmål nära Palm Cottages