från894 kr
Se priser från 9 sidor
Elite World Van Hotel
Elite World Van Hotel
Elite World Van Hotel
Elite World Van Hotel
Elite World Van Hotel

Jämför med liknande boenden

Valt boende

  • Gratis Wi-Fi
  • Pool
  • Spa
från894 kr
Se priser från 9 sidor

Liknande boenden

    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 210 kr
    Se priser från 4 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 188 kr
    Se priser från 10 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • A/C
    • Restaurang
    från397 kr
    Se priser från 6 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från855 kr
    Se priser från 11 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Spa
    • Parkering
    Välj datum för att se exakta priser
    • Parkering
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • A/C
    • Restaurang
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    Välj datum för att se exakta priser
    • Spa
    • Parkering
    Välj datum för att se exakta priser
    • Parkering
    • Restaurang
    • Hotellbar
    Välj datum för att se exakta priser
    • Spa
    • A/C
    • Restaurang
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Husdjur tillåtna
    Välj datum för att se exakta priser

Pristrend

Baserat på de lägsta priserna på trivago från de 30 senaste dagarna
1 055 kr
530 kr
0 kr

Sun, 20.09.26

1 019 kr

Mon, 21.09.26

1 018 kr

Tue, 22.09.26

X

Wed, 23.09.26

X

Thu, 24.09.26

X

Fri, 25.09.26

988 kr

Sat, 26.09.26

1 038 kr

Sun, 27.09.26

X

Mon, 28.09.26

1 004 kr

Tue, 29.09.26

993 kr

Wed, 30.09.26

X

Thu, 01.10.26

1 047 kr

Fri, 02.10.26

1 020 kr

Sat, 03.10.26

X

Sun, 04.10.26

1 047 kr

Mon, 05.10.26

X

Tue, 06.10.26

X

Wed, 07.10.26

1 053 kr

Thu, 08.10.26

1 038 kr

Fri, 09.10.26

1 032 kr

Sat, 10.10.26

1 053 kr

Sun, 11.10.26

1 027 kr

Mon, 12.10.26

1 049 kr

Tue, 13.10.26

X

Wed, 14.10.26

1 053 kr

Thu, 15.10.26

X

Fri, 16.10.26

1 020 kr

Sat, 17.10.26

1 055 kr

Sun, 18.10.26

X

Mon, 19.10.26

X

Tue, 20.10.26

1 028 kr

Wed, 21.10.26

1 009 kr

Thu, 22.10.26

X

Fri, 23.10.26

1 054 kr

Sat, 24.10.26

X

Sun, 25.10.26

1 038 kr

Mon, 26.10.26

X

Tue, 27.10.26

X

Wed, 28.10.26

X

Thu, 29.10.26

X

Fri, 30.10.26

1 047 kr

Sat, 31.10.26

X

Sun, 01.11.26

1 053 kr

Mon, 02.11.26

X

Tue, 03.11.26

X

Wed, 04.11.26

X

Thu, 05.11.26

X

Fri, 06.11.26

X

Sat, 07.11.26

X

Sun, 08.11.26

X

Mon, 09.11.26

X

Tue, 10.11.26

X

Wed, 11.11.26

X

Thu, 12.11.26

X

Fri, 13.11.26

X

Sat, 14.11.26

X

Sun, 15.11.26

X

Mon, 16.11.26

X

Tue, 17.11.26

X

Wed, 18.11.26

X

Thu, 19.11.26

X

Fri, 20.11.26

X

Recensioner

8,5
Utmärkt
baserat på 5 008 betyg från stora 
webbplatser

Sammanfattning av recensioner

Sammanfattat av AI från 800+ recensioner

Detta hotell är en mångsidig urban knutpunkt som passar lika bra för affärsresenärer som för turister. Dess centrala läge i Van erbjuder oöverträffad tillgång till stadens livliga centrum, med butiker, restauranger och viktiga sevärdheter som Sanat Caddesi inom bekvämt gångavstånd. Boendet ståtar med ett omfattande utbud av faciliteter, inklusive ett välutrustat gym, pool, bastu och traditionellt turkiskt bad, samt moderna evenemangslokaler. Gästerna berömmer konsekvent personalens exceptionella vänlighet och hjälpsamhet, och frukostbuffén är en höjdpunkt, ofta med lokala smaker från Van. För en mer exklusiv upplevelse kan du överväga att äta på den starkt rekommenderade takterrassen.

Betygsatt över genomsnittet för Van

Gästrecensioner

Utmärkt48%
Väldigt bra25%
Bra11%
Skäligt7%
Dålig9%

Toppbekvämligheter

  • Wi-Fi i lobbyn
  • Wi-Fi på rummet
  • Pool
  • Spa
  • Parkering
  • A/C
  • Restaurang
  • Hotellbar
  • Gym

Alla bekvämligheter

Bekvämligheter på boendet

  1. Affärscenter
  2. Kafé
  3. Nattklubb
  4. Express in-/utcheckning
  5. Hiss
  6. Gym
  7. Frisör
  8. Parkering
  9. Portvakt
  10. Bar
  11. Inomhuspool
  12. Hotellvärdeskåp

Friskvård

  1. Ångbastu
  2. Massage
  3. Bastu
  4. Bubbelpool
  5. Hammamspa
  6. Badrock

För barn

  1. Barnpassning
  2. Barnen bor gratis

Rumsbekvämligheter

  1. Eldstad
  2. Badkar
  3. Dusch
  4. Strykbräda
  5. TV
  6. Hårtork
  7. Centralvärme
  8. Vattenkokare
  9. Luftkonditionering
  10. Minibar
  11. Skrivbord
  12. Telefon

Sportmöjligheter

  1. Fitness

Mat och dryck

  1. Halal-mat

Tillgänglighet

  1. Tillgänglighetsanpassad åtkomst

Område

Bahçıvan, Kazım Karabekir Blv. No:67, 65030, Van, Turkiet

Avstånd till Elite World Van Hotel

:0.7 km

Toprakkale:2.1 km

Nuda sanat merkezi:2.3 km

Van Gar:2.5 km

KEDİ EVİ:3 km

Van Museum:3.7 km

Van-K'aghaghak'amej:4 km

Van Castle:4.1 km

Berivan Kültür ve Sanat Merkezi:5.4 km

Monastery Of Varag:8.6 km

Surp Marinos Monastery:17.3 km

Urmia International Airport:173.9 km

Upptäck attraktioner i närheten

Boendeinformation

Bahçıvan, Kazım Karabekir Blv. No:67, 65030, Van, Turkiet

Vanliga frågor om Elite World Van Hotel

  • Finns det ett poolområde på Elite World Van Hotel?

    Ja, Elite World Van Hotel erbjuder: 1 poolområdet.

  • Är husdjur tillåtna på Elite World Van Hotel?

    Nej, Elite World Van Hotel tillåter inte husdjur.

  • Finns det parkering tillgänglig på Elite World Van Hotel?

    Ja, Elite World Van Hotel erbjuder Parkering för gäster.

  • När är incheckning och utcheckning på Elite World Van Hotel?

    Incheckning på Elite World Van Hotel är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .

  • Var är Elite World Van Hotel beläget?

    Elite World Van Hotel ligger på Bahçıvan, Kazım Karabekir Blv. No:67, 65030, Van, Turkiet.

Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.

Bland våra populäraste Hotels i Van

  • WORLD SAY HOTEL
    Välj datum för att se exakta priser
  • ROCCİA DOWNTOWN HOTEL
    Välj datum för att se exakta priser
  • Comfort Suite Hotel
    från507 kr
    Se priser från 7 sidor
  • inDİANA HOTEL
    Välj datum för att se exakta priser
  • REFORM HOTEL
    Välj datum för att se exakta priser
  • Mir Emir Hotel
    Välj datum för att se exakta priser
  • Grand Hotel Van
    Välj datum för att se exakta priser
  • Karakoç Hotel
    Välj datum för att se exakta priser
  • Pars Palas Hotel
    Välj datum för att se exakta priser

Resmål nära Elite World Van Hotel