


1 / 21
Många rum erbjuder pittoresk utsikt över Marmarasjön, vilket ger en lugn och naturskön bakgrund till din vistelse.
Upptäck ett hotell byggt 2020, med modern inredning och välutrustade rum som konsekvent får beröm för sin renlighet och fräscha atmosfär.
Njut av att ha havet precis intill dig med direkt tillgång till Kumbağ Beach. En uppfriskande upplevelse bara några steg från hotellet väntar dig.
Resenärer med husdjur kan njuta av en välkomnande vistelse, då hotellet tar emot lurviga vänner i rummen och gemensamma utrymmen, inklusive frukostsalongen.
Upplev livliga kvällar med regelbundna livemusikframträdanden i hotellets bar och kafé. Det skapar en trevlig social atmosfär för dig.
Upplev äkta värme och uppmärksam service från ett engagerat familjeteam, som ser till att du får en bekväm och välkomnande vistelse.
Detta hotell är ett mångsidigt tillflyktsort, perfekt för familjer, par och djurägare som söker en bekväm och prisvärd vistelse. Boendets mest spännande egenskap är dess utmärkta läge, med direkt tillgång till stranden inom 2-3 minuters promenad. Gästerna lovordar konsekvent den läckra och varierade frukostbuffén, samt den vänliga och hjälpsamma personalen som gör allt för att säkerställa en trevlig upplevelse. För en verkligt avkopplande vistelse, överväg att be om ett rum mot trädgården för en lugnare atmosfär.
Avstånd till Csk Otel
Museum Of Music Technologies:11.6 km
Tekirdag:12.5 km
Istanbul Airport:115.3 km
Nej, Csk Otel erbjuder inte några poolområden.
Ja, Csk Otel har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Csk Otel erbjuder Parkering för gäster.
Csk Otel ligger på Kumbağ, Pembe Karanfil Sk. NO: 70, 59060, Tekirdag, Turkiet.
Närliggande sevärdheter till Csk Otel inkluderar Sarkoy.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.