


1 / 56
Fördjupa dig i charmen hos ett ädelt 1600-talshus, med en luftig design i morisk stil och en innergård med växter.
Upptäck hotellets utmärkta läge vid floden Guadalete, med enkel tillgång till den historiska stadskärnan, lokala restauranger och barer.
Koppla av i den inbjudande gästloungen eller bläddra bland ett urval böcker i hotellets bibliotek, perfekt för avkoppling.
Upplev en varm och personlig vistelse med ägare som gör det lilla extra, erbjuder lokala rekommendationer och en välkomnande atmosfär.
En fridfull, familjeägd bas för att utforska historiska platser.
Detta hotell erbjuder en välkomnande miljö för turister som söker en lugn och avkopplande tillflyktsort. Boendet ligger i hjärtat av El Puerto de Santa María, och har en dedikerad hiss som gör det enkelt att ta sig runt i byggnaden. Gäster berömmer ofta den uppmärksamma servicen från personalen, som skapar en varm och personlig atmosfär under hela vistelsen. De rymliga och rena interiörerna garanterar en bekväm upplevelse, och resenärer som söker extra lugn och ro bör be om ett av de tystare rummen som inte vetter mot gatan.
Några gäster nämnde: slitna möbler, ojämn luftkonditionering, ljud utifrån.
Avstånd till Casa del Regidor
El puerto de Santa Maria:0.5 km
Jerez Airport:21.6 km
Nej, Casa del Regidor erbjuder inte några poolområden.
Nej, Casa del Regidor tillåter inte husdjur.
Ja, Casa del Regidor erbjuder Parkering, Tillgänglighetsanpassad parkering för gäster.
Incheckning på Casa del Regidor är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Casa del Regidor ligger på C. Ribera del Río, 30, 11500, El puerto de Santa Maria, Spanien.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.