
1 / 1
Koppla av på den stora takterrassen på 100 kvadratmeter, möblerad med bekväma soffor, perfekt för att njuta av hisnande solnedgångar över 'Golfo degli Angeli'.
Du kan fiska direkt från boendet eller utforska andra vattensporter som finns i närheten i Santa Luria.
Upptäck Molentargius Saline naturpark, hem för rosa flamingor och ett rikt fågelliv, med gång- och cykelvägar bara 18 km bort.
Avstånd till La Dolce Vita 2
Quartu Sant'Elena:10.9 km
National Archaeological Museum Of Cagliari:16.1 km
Saint Pancras Tower:16.1 km
Roman Amphiteatre:16.4 km
Cagliari-Elmas Airport:21.8 km
Nej, La Dolce Vita 2 erbjuder inte några poolområden.
Nej, La Dolce Vita 2 tillåter inte husdjur.
Ja, La Dolce Vita 2 erbjuder Parkering, Tillgänglighetsanpassad parkering för gäster.
La Dolce Vita 2 ligger på Via Serchio 223C, Quartu SantʼElena, 09045, Quartu Sant'Elena, Italien.
Närliggande sevärdheter till La Dolce Vita 2 inkluderar Cagliari Elmas Airport, Poetto, il Poetto, Cagliari Railway Station, Simius beach, Costa Rei, Calamosca, Poetto.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.