


1 / 37
Du kan äta på restaurangen och baren som har en stor terrass med utsikt över floden Ultzama.
Du kan använda de anpassade rummen, hissarna och badrummen som är utformade för gäster med funktionsnedsättning.
Du kan hyra handdukar och sängkläder mot en extra kostnad.
Du kan utforska Arga Riverside Park och de närliggande historiska kvarnarna som ligger precis längs floden Ultzama.
Du kan förvara din cykel på den säkra innergården där det även finns en vattenslang för rengöring av utrustning.
Du kan besöka Villava-Atarrabia kommunala badhus som ligger 50 meter bort för tillgång till både inomhus- och utomhuspooler.
Du har tillgång till personliga eluttag, läslampor och säkra skåp vid varje våningssäng.
Det finns inget kylskåp tillgängligt för gäster i det gemensamma köket.
Avstånd till Albergue de Villava
Atarrabia:0.1 km
Cathedral Of Pamplona:3.2 km
Bullring Of Pamplona:3.3 km
Navarre Museum:3.6 km
Pamplona Train Station:4.5 km
El Sadar Stadium:4.7 km
Airport Of Pamplona - Noáin:7.6 km
Ja, Albergue de Villava erbjuder: 2 poolområden.
Nej, Albergue de Villava tillåter inte husdjur.
Nej, Albergue de Villava erbjuder inte parkering.
Albergue de Villava ligger på C. Pedro de Atarrabia, 17-19 trasera, 31610, Atarrabia, Spanien.
Närliggande sevärdheter till Albergue de Villava inkluderar Plaza del Castillo, Camino de Santiago, Ayuntamiento de Pamplona, Olite Castle.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.