
1 / 1
Du kan uppleva Sabero Via Ferrata, känt för sina utmanande rutter och Spaniens längsta hängbro, perfekt för äventyrsentusiaster.
Du kan koppla av i den lugna trädgården eller på den inbjudande terrassen och njuta av den fridfulla omgivningen i Sabero.
Du kan välja mellan familjerum med privata eller delade badrum, med våningssängar som passar grupper på upp till sex gäster.
Du kan utforska Museo de la Siderurgia y la Minería de Castilla y León, som ligger nio minuters promenad bort och visar regionens industriella arv.
Du kan upptäcka ett perfekt stopp för pilgrimer på Ruta Vadiniense, som erbjuder en bekväm vistelse i en privilegierad naturmiljö.
Du kan använda det gemensamma köket som är utrustat med mikrovågsugn, köksredskap och porslin, tillsammans med en rymlig matplats.
Du kan njuta av en varm och bekväm vistelse året runt med pålitlig uppvärmning och centralt varmvatten, vilket är viktigt under de kallare årstiderna i León.
Avstånd till Albergue de Sabero
Sabero:0.3 km
Asturias Airport:108.3 km
Nej, Albergue de Sabero erbjuder inte några poolområden.
Nej, Albergue de Sabero tillåter inte husdjur.
Ja, Albergue de Sabero erbjuder Parkering för gäster.
Albergue de Sabero ligger på 2 Plaza el Canton, 24810, Sabero, Spanien.
Närliggande sevärdheter till Albergue de Sabero inkluderar Picos de Europa National Park, Espacio Leon Köpcentrum.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.