


1 / 20
Du kan koppla av vid utomhuspoolen som har dedikerad personal under öppettiderna.
Du kan använda den inhägnade parkeringen under poolområdet där fordon står skuggat och säkert.
Lägenheterna har en enkel inredning och möbler i äldre stil som stämmer överens med tvåstjärnig standard.
Du promenerar bara 150 meter från entrén för att nå den sandiga stranden.
Du har tillgång till en välsorterad mataffär, delikatessbutik och ett bageri direkt på bottenvåningen.
Du kan vända dig till receptionen för lokala tips, råd om stranden och hjälp under hela din vistelse.
Du håller dig sval med individuella luftkonditioneringsenheter i lägenheterna med självhushåll.
Du ansvarar själv för enklare städning och avfallshantering under din vistelse, då lägenheterna inte städas dagligen.
Utomhuspoolen stänger för en paus mitt på dagen och stänger för kvällen tidigt.
Avstånd till Gardenia Casa Vacanze
Diocesan Museum Of Sacred Art:1.8 km
Casa Manno Museum:1.8 km
Alghero:2 km
Coral Museum:2 km
Anghelu Ruju Necropolis:6.4 km
Palmavera Nuragic Site:6.7 km
Alghero - Fertilia Airport:6.9 km
Ja, Gardenia Casa Vacanze erbjuder: 2 poolområden.
Ja, Gardenia Casa Vacanze har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Gardenia Casa Vacanze erbjuder Parkering, Tillgänglighetsanpassad parkering för gäster.
Gardenia Casa Vacanze ligger på Viale Europa, 47, 07041, Alghero, Italien.
Närliggande sevärdheter till Gardenia Casa Vacanze inkluderar Pelosa, Alghero Flygplats, Gamla stan, La Pelosetta, Lidostranden, Calabona, Maria Pia beach, Maria Pia.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.