


1 / 5
Koppla av i ljusa, enkla rum och sviter med klassiska möbler i lantlig stil och utsikt över trädgården.
Koppla av i den stora trädgården med gott om grönområden och njut av en match på den privata tennisbanan.
Du kan resa med dina älskade husdjur, eftersom hotellet varmt välkomnar dem, vilket gör det till ett idealiskt val för djurägare.
Du kan promenera till Jevanský rybnik-sjön på bara 8 minuter, perfekt för avkopplande promenader och för att njuta av naturen.
Njut av en stor och varierad frukostbuffé, omsorgsfullt tillagad även för en ensam gäst, vilket garanterar en härlig start på dagen.
Avstånd till Vila Olga
Jevany:0.6 km
Sázava Monastery:11.8 km
Talmberg Castle:15.2 km
Institute Of Botany Of The Cas:18.6 km
Václav Havel Airport Prague:41.9 km
Nej, Vila Olga erbjuder inte några poolområden.
Ja, Vila Olga har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Vila Olga erbjuder Parkering för gäster.
Incheckning på Vila Olga är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Vila Olga ligger på Rekreační 55, 28166, Jevany, Tjeckien.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.