


1 / 22
Koppla av på den inbjudande uteplatsen, perfekt för att njuta av den friska luften och den lugna omgivningen.
Utforska Nordsjökusten med Hooksiel Beach bara 7 km bort, perfekt för avkopplande promenader.
Njut av en välkomnande vistelse med dina hundkompisar, med en dusch vid ingången, ett upphöjt torkområde och till och med små presenter till hundar.
Koppla av i det gemensamma sällskapsrummet, som erbjuder ett bibliotek för lugn läsning och avkoppling.
Njut av traditionella måltider i en rustik miljö som erbjuder en mysig atmosfär för middagar.
Detta hotell är ett charmigt och husdjursvänligt tillflyktsort, perfekt för par och ensamresenärer som söker en lugn vistelse. Hotellet ligger inbäddat i en lugn by och erbjuder enkel tillgång till närliggande attraktioner som Hooksiel och Jever. Den utmärkande bekvämligheten är det dedikerade hundtvättsrummet, perfekt för gäster som reser med sina fyrbenta vänner. Gästerna berömmer konsekvent den vänliga och hjälpsamma personalen, som säkerställer en smidig och välkomnande upplevelse trots att frukostservice för närvarande saknas. För en verkligt fridfull vistelse, be om ett rum mot trädgården.
Avstånd till To`n Schlagboom
Wangerland:7 km
Bremens Flygplats:83.6 km
Nej, To`n Schlagboom erbjuder inte några poolområden.
Ja, To`n Schlagboom har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, To`n Schlagboom erbjuder Parkering för gäster.
Incheckning på To`n Schlagboom är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
To`n Schlagboom ligger på Hooksieler Str. 2, 26434, Wangerland, Tyskland.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.