
1 / 1
Använd den kostnadsfria privata parkeringen på plats och dra nytta av möjligheten att hyra cyklar för att utforska närområdet.
Du har bara 1,1 kilometer från boendet till Santa Margherita Ligure Beach för avkoppling vid havet.
Boendet kräver att betalning sker uteslutande med kontanter.
Du kan enkelt köpa det viktigaste utan att behöva lämna boendet tack vare närbutiken som finns tillgänglig för gäster.
Koppla av i den privata trädgården eller ät dina måltider utomhus på terrassen, där det finns matplats och utsikt över grönskan.
Laga egna måltider i semesterhusets kök, som är utrustat med ugn, diskmaskin och nödvändiga köksredskap.
Ljud från skällande hundar kan förekomma från närliggande bostadsområden.
Avstånd till The Palm House
Santa Margherita Ligure:0.8 km
Genoa Airport - Cristoforo Colombo:29.8 km
Nej, The Palm House erbjuder inte några poolområden.
Nej, The Palm House tillåter inte husdjur.
Ja, The Palm House erbjuder Parkering för gäster.
The Palm House ligger på 4 Via Costamezzana, 16038, Santa Margherita Ligure, Italien.
Närliggande sevärdheter till The Palm House inkluderar Genuas akvarium, Port of Genova, Baia del Silenzio, Nervi, Piazza Principe Station, Abbazia di San Fruttuoso, Genova in Tour, Boccadasse.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.