- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna

1 / 1
Boka en av stugorna vid innergården för att få tillgång till en privat uteplats och separata vardagsrumsytor.
Börja dagen med en fullständig engelsk frukost, inklusive flingor och rostat bröd, som serveras dagligen mellan 08:00 och 09:00.
Frukosten består av en fast meny som saknar färsk juice och ett större utbud av matalternativ.
Du tar dig enkelt runt med kollektivtrafiken då Sleights järnvägsstation och busshållplatser ligger bara 100 yards från boendet.
Du bor i byn Sleights vid floden River Esk, precis vid kanten av nationalparken North Yorkshire Moors.
Vissa rum saknar en del standardmöbler som sängbord, lampor och extra sittplatser.
Salmon Leap Hotel, 6 Coach Road, Sleights, Whitby, YO225AA, Storbritannien
Nära till Sleights järnvägsstation
Du tar dig enkelt runt med kollektivtrafiken då Sleights järnvägsstation och busshållplatser ligger bara 100 yards från boendet.
Salmon Leap Hotel, 6 Coach Road, Sleights, Whitby, YO225AA, Storbritannien
Nej, Salmon Leap Hotel erbjuder inte några poolområden.
Ja, Salmon Leap Hotel har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Salmon Leap Hotel erbjuder Parkering för gäster.
Salmon Leap Hotel ligger på Salmon Leap Hotel, 6 Coach Road, Sleights, YO225AA, Whitby, Storbritannien.
Närliggande sevärdheter till Salmon Leap Hotel inkluderar Whitby Harbour.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.