Beach, Agia Varvara, 63088, Nikiti, Grekland
från635 kr
Se priser från 10 sidor
Se priser
Royalty Suites Seaside
Royalty Suites Seaside
Royalty Suites Seaside
Royalty Suites Seaside
Royalty Suites Seaside

Bra att veta

  • Moderna bekvämligheter och elegant design

    Upplev elegant designade sviter utrustade med moderna bekvämligheter, inklusive luftkonditionering och platt-TV med satellitkanaler.

  • Privata balkonger eller uteplatser

    Alla sviter erbjuder en privat balkong eller uteplats, vissa med havsutsikt eller tillgång till trädgården, vilket ger dig en egen utomhusplats att koppla av på.

  • Bekväm parkering på plats

    Njut av enkelheten med gratis parkering direkt på plats, vilket gör det bekvämt för dig som utforskar Halkidiki-halvön med bil.

  • Egna parasoller på stranden

    Du har tillgång till parasoller som är reserverade specifikt för hotellet på den närliggande stranden, vilket gör din strandupplevelse ännu bättre.

  • Familjevänliga svitkonfigurationer

    Sviterna är utformade för att rymma familjer, med alternativ som juniorsviter perfekta för barn och kungliga sviter för upp till fyra gäster.

  • Anlagda trädgårdar med sittplatser

    Koppla av i de välskötta anlagda trädgårdarna med utsikt över stranden, där sviter på markplan har direkt tillgång till trädgården.

  • Välutrustade pentryn i sviterna

    Varje svit har ett pentry med en tvåplattors induktionshäll, mikrovågsugn, kylskåp och gott om bestick och porslin – perfekt för att laga mat.

Denna sammanfattning skapades av AI och kanske inte är 100 % korrekt.

Jämför med liknande boenden

Valt boende

från635 kr
Se priser från 10 sidor
Se priser

Liknande boenden

  • från826 kr
    Se priser från 13 sidor
    Se priser
  • från906 kr
    Se priser från 12 sidor
    Se priser
  • från1 172 kr
    Se priser från 3 sidor
    Se priser
  • från923 kr
    Se priser från 8 sidor
    Se priser
  • från710 kr
    Se priser från 11 sidor
    Se priser
  • Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • från896 kr
    Se priser från 11 sidor
    Se priser
  • Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • från1 037 kr
    Se priser från 7 sidor
    Se priser

Pristrend

Baserat på snittpriser på trivago från de 30 senaste dagarna
3 541 kr
1 770 kr
0 kr

Sá, 11.07.26

2 944 kr

Do, 12.07.26

2 511 kr

Lu, 13.07.26

3 184 kr

Ma, 14.07.26

3 286 kr

Mi, 15.07.26

1 785 kr

Ju, 16.07.26

1 452 kr

Vi, 17.07.26

2 229 kr

Sá, 18.07.26

2 080 kr

Do, 19.07.26

1 702 kr

Lu, 20.07.26

1 860 kr

Ma, 21.07.26

2 456 kr

Mi, 22.07.26

2 557 kr

Ju, 23.07.26

2 534 kr

Vi, 24.07.26

2 851 kr

Sá, 25.07.26

1 516 kr

Do, 26.07.26

2 308 kr

Lu, 27.07.26

1 562 kr

Ma, 28.07.26

X

Mi, 29.07.26

1 620 kr

Ju, 30.07.26

2 771 kr

Vi, 31.07.26

1 763 kr

Sá, 01.08.26

2 120 kr

Do, 02.08.26

1 912 kr

Lu, 03.08.26

X

Ma, 04.08.26

X

Mi, 05.08.26

X

Ju, 06.08.26

X

Vi, 07.08.26

X

Sá, 08.08.26

1 599 kr

Do, 09.08.26

X

Lu, 10.08.26

3 541 kr

Ma, 11.08.26

X

Mi, 12.08.26

X

Ju, 13.08.26

X

Vi, 14.08.26

X

Sá, 15.08.26

X

Do, 16.08.26

1 713 kr

Lu, 17.08.26

X

Ma, 18.08.26

1 747 kr

Mi, 19.08.26

X

Ju, 20.08.26

X

Vi, 21.08.26

X

Sá, 22.08.26

X

Do, 23.08.26

2 592 kr

Lu, 24.08.26

X

Ma, 25.08.26

X

Mi, 26.08.26

X

Ju, 27.08.26

X

Vi, 28.08.26

X

Sá, 29.08.26

1 491 kr

Recensioner

9,0
Utmärkt
baserat på 1 060 betyg från stora 
webbplatser

Sammanfattning av recensioner

Sammanfattat av AI från 300+ recensioner · Senast uppdaterad: 29 May 2026

Detta hotell är en mångsidig urban knutpunkt som passar lika bra för familjer som för par, och erbjuder en modern och mysig atmosfär. Boendet ståtar med ett utmärkt strandnära läge, vilket ger enkel tillgång till havet och fantastisk utsikt. Alla rum har ett välutrustat kök, en betydande fördel för gäster som föredrar att laga sina egna måltider. Gästerna berömmer konsekvent den hjälpsamma och välkomnande personalen och tillgången till en "mycket bra frukost" med färska alternativ. För en verkligt avkopplande upplevelse, överväg att boka ett rum med havsutsikt och en stor balkong.

Betygsatt över genomsnittet för Nikiti

Gästrecensioner

Utmärkt87%
Väldigt bra8%
Bra1%
Skäligt3%
Dålig1%

Toppbekvämligheter

  • Wi-Fi i lobbyn
  • Wi-Fi på rummet
  • Husdjur tillåtna
  • A/C

Alla bekvämligheter

Bekvämligheter på boendet

  1. Express in-/utcheckning
  2. Husdjur tillåtna
  3. Hotellvärdeskåp
  4. Rum för icke-rökare
  5. Dator med internet
  6. Parasoller
  7. Solstolar
  8. Tvättservice
  9. Offentligt Wi-Fi
  10. Allergivänliga rum
  11. Läkare på plats
  12. Concierge

För barn

  1. Spjälsäng

Rumsbekvämligheter

  1. Strykbräda
  2. Öppningsbara fönster
  3. TV
  4. Luftkonditionering
  5. Skrivbord
  6. Liten lounge
  7. Kassaskåp på rummet
  8. Kabel-TV
  9. Wi-Fi (rum)
  10. Kök
  11. Mikrovågsugn
  12. Gratis wi-fi på rummen

Område

Beach, Agia Varvara, 63088, Nikiti, Grekland

Avstånd till Royalty Suites Seaside

Nikiti:0.8 km

Historical and Folklore Museum of Nikiti:1.8 km

Byzantine Wall Of Psalidas:2.7 km

Tower Of Psalida:2.7 km

Open Air Theatre Agios Nikolaos:4.8 km

Tower Of Chrysokamaro:6.5 km

Water Mill Complex Dionysiou Monastery:13.2 km

Tower Of Perigardikeia:16.1 km

Outdoor theatre:17.9 km

Teatro:18.7 km

Thessaloniki International Airport "Macedonia":67.2 km

Νέα Ελβετία:71.7 km

Upptäck attraktioner i närheten

Boendeinformation

Beach, Agia Varvara, 63088, Nikiti, Grekland

Vanliga frågor om Royalty Suites Seaside

  • Finns det ett poolområde på Royalty Suites Seaside?

    Nej, Royalty Suites Seaside erbjuder inte några poolområden.

  • Är husdjur tillåtna på Royalty Suites Seaside?

    Ja, Royalty Suites Seaside har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.

  • Finns det parkering tillgänglig på Royalty Suites Seaside?

    Nej, Royalty Suites Seaside erbjuder inte parkering.

  • När är incheckning och utcheckning på Royalty Suites Seaside?

    Incheckning på Royalty Suites Seaside är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .

  • Var är Royalty Suites Seaside beläget?

    Royalty Suites Seaside ligger på Beach, Agia Varvara, 63088, Nikiti, Grekland.

Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.

Bland våra populäraste Hotels i Nikiti

  • 3 Stjärnor
    Hotell
    Dream Boutique Apartments
    9,6Utmärkt (425 betyg)
    Nikiti, 1.0 km till Centrum
    från947 kr
    Se priser från 8 sidor
    Se priser
  • Populärt val
    2 Stjärnor
    Hotell
    Marina Hotel
    8,7Utmärkt (301 betyg)
    Nikiti, 0.6 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 3 Stjärnor
    Hotell
    Kseynasa Suites
    9,4Utmärkt (363 betyg)
    Nikiti, 0.7 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 4 Stjärnor
    Hotell
    Villa Askamnia And Suites
    8,6Utmärkt (145 betyg)
    Nikiti, 5.0 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 3 Stjärnor
    Hotell
    Villa K View Nikiti
    9,4Utmärkt (126 betyg)
    Nikiti, 0.5 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 5 Stjärnor
    Hotell
    Villa Hrisavgi
    8,6Utmärkt (170 betyg)
    Nikiti, 2.2 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 3 Stjärnor
    Hotell
    Summer House
    9,5Utmärkt (227 betyg)
    Nikiti, 0.7 km till Centrum
    från956 kr
    Se priser från 3 sidor
    Se priser
  • 3 Stjärnor
    Hotell
    Studio Nikiti Beach
    9,1Utmärkt (547 betyg)
    Nikiti, 0.5 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser
  • 2 Stjärnor
    Hotell
    Athos Blue Nikiti
    9,3Utmärkt (123 betyg)
    Nikiti, 1.0 km till Centrum
    Välj datum för att se priser och tillgänglighet
    Se priser

Resmål nära Royalty Suites Seaside