Välj datum för att se exakta priser
Room Novakovic

Jämför med liknande boenden

Valt boende

  • Gratis Wi-Fi
  • A/C
Välj datum för att se exakta priser

Liknande boenden

    • Pool
    • Spa
    • Parkering
    från1 011 kr
    Se priser från 7 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 080 kr
    Se priser från 9 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 146 kr
    Se priser från 11 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 666 kr
    Se priser från 10 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 860 kr
    Se priser från 15 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • A/C
    Välj datum för att se exakta priser

Recensioner

9,3
Utmärkt
baserat på 146 betyg från stora 
webbplatser
  • Renlighet
    8,8
    Utmärkt
  • Läge
    8,7
    Utmärkt
  • Service
    8,7
    Utmärkt
  • Komfort
    8,3
    Väldigt bra
  • Bekvämligheter
    8,1
    Väldigt bra
  • Värde för pengarna
    8,4
    Väldigt bra

Toppbekvämligheter

  • Wi-Fi i lobbyn
  • Wi-Fi på rummet
  • A/C

Alla bekvämligheter

Bekvämligheter på boendet

  1. Affärscenter
  2. Rum för icke-rökare
  3. Tvättservice
  4. Gratis Wi-Fi i allmänna utrymmen
  5. Wi-fi
  6. Djuprengöring
  7. Handdesinfektionsmedel finns
  8. Responsplan
  9. Säkerhetsrutiner

Rumsbekvämligheter

  1. Dusch
  2. Strykbräda
  3. Hårtork
  4. Centralvärme
  5. Vattenkokare
  6. Luftkonditionering
  7. Kabel-TV
  8. Kylskåp
  9. Gratis wi-fi på rummen
  10. Kaffebryggare
  11. Garderob

Område

27 Ulica kralja Petra Svačića, 23210, Biograd na Moru, Kroatien

Avstånd till Room Novakovic

:0.7 km

Gradski stadion Kazimir i Silvio:1.1 km

Pustograd:4.5 km

Maškovića han:8.8 km

Düsseldorf Flughafen Terminal:17.1 km

Zavičajni muzej Benkovac:17.1 km

HNK Velebit:17.5 km

Museum Of Wooden Shipbuilding In Bettina:18.4 km

Resort Zelena Punta:18.7 km

Fortress Of Tureta:18.9 km

Zadar Airport:19.8 km

Šibenik:43.4 km

Upptäck attraktioner i närheten

Boendeinformation

27 Ulica kralja Petra Svačića, 23210, Biograd na Moru, Kroatien

Vanliga frågor om Room Novakovic

  • Finns det ett poolområde på Room Novakovic?

    Nej, Room Novakovic erbjuder inte några poolområden.

  • Är husdjur tillåtna på Room Novakovic?

    Nej, Room Novakovic tillåter inte husdjur.

  • Finns det parkering tillgänglig på Room Novakovic?

    Nej, Room Novakovic erbjuder inte parkering.

  • Var är Room Novakovic beläget?

    Room Novakovic ligger på 27 Ulica kralja Petra Svačića, 23210, Biograd na Moru, Kroatien.

  • Vilka populära sevärdheter ligger nära Room Novakovic?

    Närliggande sevärdheter till Room Novakovic inkluderar Zadar, Vodice, Zadar Airport, Borik, Šibenik, Kolovare, Plava plaža, Srima.

Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.

Bland våra populäraste Hotels i Biograd na Moru

  • Populärt val
    Crveno Zlato
    Välj datum för att se exakta priser
  • Villa Maimare
    Välj datum för att se exakta priser
  • Camping Mia Bungalow & Mobile Home
    Välj datum för att se exakta priser
  • Pansion Gaspar
    Välj datum för att se exakta priser
  • Room Novakovic
    Välj datum för att se exakta priser
  • Apartments Vrime
    Välj datum för att se exakta priser
  • HOTEL MEDUZA
    Välj datum för att se exakta priser
  • Apartments Moreta
    Välj datum för att se exakta priser
  • Royal Lmc
    Välj datum för att se exakta priser

Resmål nära Room Novakovic