
1 / 1
Beundra glimtar av havet från utvalda rum, vilket ger din vistelse en naturskön dimension.
Ta ett uppfriskande dopp i den säsongsöppna utomhuspoolen, komplett med solstolar för avkoppling och tillgänglig för användning fram till kvällen.
Njut av läckra måltider i hotellets restaurang, som erbjuder bekväma matalternativ under hela din vistelse.
Upplev bekväma vistelser i rum designade för familjer, med sittgrupper och balkonger.
Upptäck en fridfull tillflyktsort inbäddad intill en doftande tallskog, som erbjuder en rofylld flykt bara några steg från stranden.
Koppla av i den lummiga, välskötta trädgården, som erbjuder en trevlig utomhusplats för dig att njuta av.
Avstånd till Privileg
Khan's Tent:0.6 km
Sunny Beach:2.2 km
Ruins Basilica Virgin Merciful (Eleusa):5.6 km
Church Of The Holy Archangels Michael And Gabriel:5.7 km
Church Of Saint Paraskeva:5.7 km
Church Of Saint Sophia:5.8 km
Church Of Christ Pantocrator:5.8 km
St. Stefan:5.9 km
Church Of St. John Aliturgetos:6 km
Thracian Tomb And Sanctuary:19.2 km
Burgas Airport:23.4 km
Ja, Privileg erbjuder: 1 poolområdet.
Ja, Privileg har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Privileg erbjuder Parkering för gäster.
Incheckning på Privileg är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Privileg ligger på Vilna zona Zora, 8240, Sunny Beach, Bulgarien.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.