


1 / 46
Bo på ett ställe som ursprungligen byggdes 1907 av den kända kocken Victor Burtin, där bevarade arkitektoniska detaljer möter moderna bekvämligheter.
Du har bara några minuters promenad från boendet till det historiska och religiösa centrumet i Paray-le-Monial.
Det finns privat parkering för dig som gäst på en plats bara några meter från huvudbyggnaden.
Njut av en kontinental frukost varje morgon eller använd matsalen på kvällen, där det finns mikrovågsugn och porslin tillgängligt för dig.
Koppla av i en av fyra sviter med luftkonditionering, utrustade med eget badrum, separat toalett, tv, kaffemaskin och en dedikerad arbetsyta.
Boka familjesviten för att få plats med upp till sex gäster i två separata sovrum, som båda har egna badrum och toaletter.
Avstånd till Le Clos des Etoiles
Paray-le-Monial:0.7 km
Clermont-Ferrand Auvergne Airport:104 km
Nej, Le Clos des Etoiles erbjuder inte några poolområden.
Nej, Le Clos des Etoiles tillåter inte husdjur.
Ja, Le Clos des Etoiles erbjuder Parkering för gäster.
Le Clos des Etoiles ligger på 57 AVENUE CHARLES DE GAULLE, 71600, Paray-le-Monial, Frankrike.
Avbokningspolicyn för Le Clos des Etoiles varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.