
1 / 1
Koppla av vid den rena, uppfriskande poolen som ligger i en vacker trädgård, med solstolar och en dedikerad lekplats för barn.
Upplev en välkomnande och uppmärksam vistelse, perfekt för familjer som söker en bekväm och prisvärd bas i hjärtat av La Falda.
Utforska La Falda enkelt, bo direkt vid huvudgatan, 200 meter från det kommersiella centrumet och 0.3 miles från det historiska Eden Hotel.
Använd det gemensamma vardagsrummet och dra nytta av bekvämligheter som cykeluthyrning och möjligheten att använda hotellets porslin för mat utifrån.
Detta hotell är en mångsidig urban knutpunkt, perfekt för både turister och familjer som söker prisvärt boende. Boendet ståtar med ett utmärkt läge vid huvudgatan, vilket ger enkel gångavstånd till stadens centrum och historiska landmärken. Gästerna kan njuta av en vacker trädgård och en välskött pool, perfekt för avkoppling och familjekul. Personalen får konsekvent högt beröm för sin vänlighet och hjälpsamhet, och den generösa och varierade frukosten med bergsutsikt är en höjdpunkt. För en lugnare upplevelse bör gästerna överväga att be om ett rum mot trädgården.
Avstånd till Hotel Marydor
La Falda:0.6 km
Rosario International Airport:403 km
Ja, Hotel Marydor erbjuder: 2 poolområden.
Ja, Hotel Marydor har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Hotel Marydor erbjuder Parkering för gäster.
Hotel Marydor ligger på Avenida Edén, 868, 5172, La Falda, Argentina.
Avbokningspolicyn för Hotel Marydor varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.