


1 / 18
Koppla av på hotellets terrass, som erbjuder trevlig utsikt över staden och en avkopplande plats för att njuta av den lokala atmosfären.
Fördjupa dig i en unik atmosfär med väggmålningar och historiska minnessaker inspirerade av El Chepe-tåget, vilket ger dig en unik upplevelse.
Använd dig av conciergen och resedisken för värdefull lokal kunskap, rekommendationer och hjälp med att boka utflykter för att utforska Sierra Tarahumara.
Upptäck bekväma familjerum utrustade med luftkonditionering, privata badrum och utsikt över staden eller lokala landmärken.
Utforska Creel enkelt, eftersom hotellet ligger centralt, bara 2 minuters promenad från tågstationen El Chepe och stadens stora torg.
Njut av en utsökt, nylagad regional frukost, med alternativ som tillagas på beställning och finns tillgängliga tidigt för gäster som reser med tåget.
Avstånd till Hotel La Estacion
Bocoyna:10.9 km
Abraham González International Airport:447.9 km
Nej, Hotel La Estacion erbjuder inte några poolområden.
Ja, Hotel La Estacion har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Nej, Hotel La Estacion erbjuder inte parkering.
Incheckning på Hotel La Estacion är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Hotel La Estacion ligger på Enrique Creel S/N-int 7, 33200, Bocoyna, Mexico.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.