


1 / 46
Använd karaokemöjligheterna på rummet eller streama film på platt-tv:n för en trevlig kväll.
Parkera bilen direkt under ditt rum för att få vara för dig själv och slippa möta andra gäster.
Boendet ligger i ett avskilt område, så du behöver egen bil eller taxi för att ta dig hit och därifrån.
Koppla av i stora rum utrustade med platt-tv, blu-ray-spelare, kaffemaskin och eget badrum med bidé.
Du kan få hjälp när som helst i receptionen som är öppen dygnet runt, där du även kan förvara bagage och checka in snabbt.
Utforska omgivningarna i Isehara genom att vandra, fiska eller cykla i närområdet.
Vissa rum har slitna möbler, som soffor, och ibland kan elektroniska kontroller eller fjärrkontroller krångla.
Det finns få matalternativ på boendet, så det är bra att ta med egen mat och dryck om du blir hungrig sent på kvällen eller tidigt på morgonen.
Detta hotell är en lugn oas, perfekt för par och ensamresenärer som söker en avskild och bekväm tillflyktsort. Hotellet ligger i en lugn och fridfull miljö och erbjuder utmärkt tillgång till Tsurumaki Onsen-området. Boendets höjdpunkter är den vattenautomat på rummet, mikrovågsugnen och kylskåpet, som förbättrar möjligheterna till självhushåll. Gästerna berömmer konsekvent personalens vänlighet och uppmärksamhet, och den omfattande och läckra frukosten, med både japanska och västerländska alternativ, är enastående. För en verkligt avkopplande vistelse, överväg att boka ett rum med panoramautsikt över grönskande berg.
Avstånd till Hotel Gendairakuen Isehara
Tokaidaigaku-Mae:1.9 km
Isehara:6.1 km
Lemon Gas Stadium Hiratsuka:9.1 km
Romance Car Museum:14.7 km
Shin Enoshima Aquarium:22.1 km
Snoopy Museum Tokyo:24.2 km
Tokyo International Airport:51.6 km
Nej, Hotel Gendairakuen Isehara erbjuder inte några poolområden.
Ja, Hotel Gendairakuen Isehara har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Hotel Gendairakuen Isehara erbjuder Parkering för gäster.
Hotel Gendairakuen Isehara ligger på 1455 Zenba, Isehara, 259-1106, Isehara, Japan.
Närliggande sevärdheter till Hotel Gendairakuen Isehara inkluderar Shimokitazawa, Haneda Airport International Terminal Station, Shinagawa, Kichijoji Station, Hakone Yumoto hot spring, Kawaguchi Lake, Nakameguro Station, Yokohama Station.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.