
1 / 1
Fördjupa dig i en pittoresk vattenkvarnsbyggnad från 1200-talet, som erbjuder en unik och romantisk atmosfär direkt vid den vackra Malom-tó (Kvarnsjön).
Njut av utsökt centraleuropeisk mat på hotellets restaurang, känd för sina smakrika rätter som currykyckling och traditionell mákos guba-dessert.
Upplev att äta på en charmig terrass med direkt utsikt över Malom-tó, som erbjuder en vacker miljö för måltider.
Res med dina älskade husdjur, då hotellet välkomnar dem, även om avgifter kan tillkomma.
Utforska den unika underjordiska grottsjön Tapolca, som ligger bara en kort 5-minuters promenad från hotellet.
Upptäck en dedikerad lekplats för barn på plats, som garanterar underhållning för yngre gäster under deras vistelse.
Njut av fantastisk, pittoresk utsikt över Malom-tó (Kvarnsjön) från många rum och restaurangterrassen, vilket skapar en lugn och idyllisk bakgrund.
Koppla av i bekvämt inredda, luftkonditionerade rum, alla med eget badrum, minibar och soffa för en trevlig vistelse.
Avstånd till Hotel Gabriella
Tapolca:0.2 km
Sümeg Castle:16.5 km
Festetics Castle:19.6 km
M. R. Stefanik International Airport:144.3 km
Nej, Hotel Gabriella erbjuder inte några poolområden.
Ja, Hotel Gabriella har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Hotel Gabriella erbjuder Parkering för gäster.
Incheckning på Hotel Gabriella är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Hotel Gabriella ligger på Batsányi János tér 7, 8300, Tapolca, Ungern.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.