
1 / 1
Du kan använda hotellets kostnadsfria privata parkering för att förvara ditt fordon på ett säkert sätt.
Laga egna måltider i utvalda rum som har ett pentry utrustat med diskmaskin, vilket gör din vistelse lite enklare.
Hotellet har ingen restaurang med full service, utan erbjuder endast kontinental frukost till sina gäster.
Du tar dig till Ostrava Leos Janacek Airport inom 5 miles, eller så kan du använda hotellets flygplatstransfer mot en avgift för en smidig resa.
Du har 100 meter att gå till närmaste Lidl-butik eller 50 meter till det lokala apoteket för att köpa det du behöver.
Du kan laga mat i det gemensamma köket eller koppla av i loungen som är öppen för alla gäster.
Vissa gäster har upplevt störande ljud under natten och noterat att personalen har begränsade kunskaper i engelska.
Avstånd till Hotel Antler
Studénka:2.7 km
Ostrava Leos Janacek Airport:4.6 km
Antonin Dvorak Theater:22.2 km
Nej, Hotel Antler erbjuder inte några poolområden.
Ja, Hotel Antler har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Hotel Antler erbjuder Parkering, Tillgänglighetsanpassad parkering för gäster.
Hotel Antler ligger på Butovická 348, 74213, Studénka, Tjeckien.
Närliggande sevärdheter till Hotel Antler inkluderar Ostrava Hlavni nadrazi, ČEZ Aréna, Heipark Tošovice, Stodolni, Zabreh Ostrava Airport.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.