Välj datum för att se exakta priser
Herrö stugor

Jämför med liknande boenden

Valt boende

  • Parkering
  • Husdjur tillåtna
Välj datum för att se exakta priser

Liknande boenden

    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • Husdjur tillåtna
    från1 125 kr
    Se priser från 11 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från702 kr
    Se priser från 11 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Parkering
    från1 654 kr
    Se priser från 11 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Parkering
    från828 kr
    Se priser från 3 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från1 176 kr
    Se priser från 9 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Parkering
    • Husdjur tillåtna
    från792 kr
    Se priser från 3 sidor
    • Gratis Wi-Fi
    • Pool
    • Spa
    från916 kr
    Se priser från 11 sidor

Recensioner

8,8
Utmärkt
baserat på 80 betyg från stora 
webbplatser
  • Renlighet
    9,0
    Utmärkt
  • Läge
    8,6
    Utmärkt
  • Service
    9,0
    Utmärkt
  • Komfort
    8,7
    Utmärkt
  • Bekvämligheter
    8,4
    Väldigt bra
  • Värde för pengarna
    8,6
    Utmärkt

Toppbekvämligheter

  • Wi-Fi i lobbyn
  • Parkering
  • Husdjur tillåtna

Alla bekvämligheter

Bekvämligheter på boendet

  1. Parkering
  2. Husdjur tillåtna
  3. Rum för icke-rökare
  4. Gratis Wi-Fi i allmänna utrymmen
  5. Wi-fi

Tillgänglighet

  1. Rullstolsanpassat

Friskvård

  1. Bastu

Rumsbekvämligheter

  1. Kök
  2. Kylskåp

Område

1 Smultronören, 22610, Lemland, Finland

Avstånd till Herrö stugor

:10.7 km

Önningebymuseet:17.7 km

Ålands Museum:18.3 km

Alandica:18.6 km

Mariehamnsmuseet:18.7 km

Ålands Sjöfartsmuseum:19.1 km

Mannen vid ratten:19.1 km

Pommern:19.2 km

Vita Björn:27.7 km

Jan Karlsgården:27.7 km

Åbo Flygplats:128.6 km

Upptäck attraktioner i närheten

Boendeinformation

1 Smultronören, 22610, Lemland, Finland

Vanliga frågor om Herrö stugor

  • Finns det ett poolområde på Herrö stugor?

    Nej, Herrö stugor erbjuder inte några poolområden.

  • Är husdjur tillåtna på Herrö stugor?

    Ja, Herrö stugor har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.

  • Finns det parkering tillgänglig på Herrö stugor?

    Ja, Herrö stugor erbjuder Parkering för gäster.

  • Var är Herrö stugor beläget?

    Herrö stugor ligger på 1 Smultronören, 22610, Lemland, Finland.

  • Vilka populära sevärdheter ligger nära Herrö stugor?

    Närliggande sevärdheter till Herrö stugor inkluderar Mariehamn West Terminal, Mariehamn Airport, Ålands Museum, Alandica.

Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.

Bland våra populäraste Hotels i Lemland

  • Rundbergs Stugor
    Välj datum för att se exakta priser
  • Degerby Mat & Cafe
    Välj datum för att se exakta priser
  • Populärt val
    Grelsby Strand Hotell
    Välj datum för att se exakta priser
  • Pensionat Stalldalen
    Välj datum för att se exakta priser

Resmål nära Herrö stugor