


1 / 51
Bo i bekväma, välutrustade stugor med privata badrum, satellit-TV, ett fullt utrustat kök, öppen spis och myggnät, allt med utsikt över bergen och poolen.
Koppla av vid den unika strandliknande poolen, designad för både barn och vuxna, med ett kaskadfall och ett rymligt solarium med solstolar och dagbäddar.
Koppla av i en varm och inbjudande utomhusmiljö, med thailändska hängmattor och bänkar runt en vacker eldstad, perfekt för samtal eller lugna stunder.
Njut av oändlig underhållning i klubbhuset, utrustat med bordtennis- och fotbollsbord, perfekt för familjekul och sociala sammankomster.
Utforska Los Reartes River, som ligger bara 400 meter bort, med kristallklart vatten och vita sandstränder för simning och vattenaktiviteter.
Dra nytta av bekväm täckt parkering vid varje stuga, komplett med en personlig grill och en bekväm hängmatta för att njuta av utomhuslivet.
Upplev en privilegierad naturmiljö i Calamuchita Valley, omgiven av berg och frisk luft, med enkel tillgång till vandring, cykling och ridning.
Avstånd till Ecos del Valle
Villa General Belgrano:8.7 km
Rosario International Airport:373.7 km
Ja, Ecos del Valle erbjuder: 2 poolområden.
Ja, Ecos del Valle har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Ja, Ecos del Valle erbjuder Parkering för gäster.
Incheckning på Ecos del Valle är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Ecos del Valle ligger på Alberdi Esq. Alvarez Thomas - Bº El Vergel - Los Reartes, 5194, Villa General Belgrano, Argentina.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.