


1 / 51
Njut av pittoresk utsikt över Granadas katedral från många lägenheter, vilket ger ett unikt perspektiv på stadens ikoniska landmärke.
Koppla av på din egen privata balkong eller terrass, tillgänglig i vissa lägenheter, som erbjuder en utomhusplats att koppla av på.
Utforska en mängd traditionella tapasbarer, tehus och butiker bekvämt belägna på de omgivande gatorna.
Använd lägenhetens parkeringsmöjligheter på plats, med ett samordnat parkeringsalternativ bara 150 meter bort för enkel åtkomst.
Upplev friheten med luftkonditionerade lägenheter och studior, alla med modern inredning och tvättmaskin för längre vistelser.
Tillaga dina egna måltider med lätthet i köksdelen, komplett med spishäll, mikrovågsugn och nödvändiga köksredskap.
Avstånd till Apartamentos Casa de la Lonja
Royal Chapel:0.1 km
Granada:0.3 km
Palace Of Charles V:0.9 km
Granada Airport Federico Garcia Lorca:15.9 km
Nej, Apartamentos Casa de la Lonja erbjuder inte några poolområden.
Ja, Apartamentos Casa de la Lonja har en policy för husdjur som kan variera beroende på rumstyp eller tillgänglighet. Kontakta hotellet direkt för att få reda på mer om deras policy för husdjur.
Nej, Apartamentos Casa de la Lonja erbjuder inte parkering.
Incheckning på Apartamentos Casa de la Lonja är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Apartamentos Casa de la Lonja ligger på Calle San Jerónimo, 2, 18001, Granada, Spanien.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.