- Gratis Wi-Fi
- A/C
- Parkering



1 / 4
Boka specifika rumskategorier för att få tillgång till en privat balkong med utsikt över havet.
Du når Porto Torres hamn på bara 5 minuter till fots, vilket ger dig smidig tillgång till färjor mot Barcelona, Genua och Marseille.
Vissa rum har ett privat badrum som är placerat utanför själva sovdelen.
Du kan njuta av kostnadsfria bekvämligheter på rummet, inklusive en kaffemaskin med kapslar, te, vatten och fruktjuicer.
Utforska historiska platser i närheten, som Area Archeologica Tombe Ipogeiche och Torre Aragonese, som båda ligger en kort promenad bort.
Boendet ligger på en smal gata där parkeringsmöjligheterna på plats är begränsade, så du behöver använda allmänna parkeringsplatser i närheten.
Via Angioy 15, 07046, Porto Torres, Italien
Promenadavstånd till Porto Torres hamn
Du når Porto Torres hamn på bara 5 minuter till fots, vilket ger dig smidig tillgång till färjor mot Barcelona, Genua och Marseille.
Via Angioy 15, 07046, Porto Torres, Italien
Nej, Affittacamere Da Priscilla erbjuder inte några poolområden.
Nej, Affittacamere Da Priscilla tillåter inte husdjur.
Ja, Affittacamere Da Priscilla erbjuder Parkering för gäster.
Incheckning på Affittacamere Da Priscilla är tillgänglig från . Utcheckningstiden är .
Affittacamere Da Priscilla ligger på Via Angioy 15, 07046, Porto Torres, Italien.
Priserna och tillgängligheten vi får av bokningssidorna ändras konstant. Det betyder att det kan hända att du inte hittar exakt samma erbjudande du såg på trivago när du hamnar på bokningssidan.